yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Drzwi pokojowe - zasady montażu drzwi

Szymon Jakubowski 2018-12-19 0 komentarzy
Wpis

Klienci, którzy przychodzą do sklepu ze stolarką okienną i drzwiową, bardzo często zastanawiają się, czy jak już wybiorą drzwi do pokoju, to dadzą radę je samodzielnie zamontować. Co do zasady montaż drzwi pokojowych jest prostszy niż montaż tych wejściowych. Obowiązkowo jednak trzeba pamiętać, aby za montaż drzwi wewnętrznych zabierać się po skończonych pracach remontowych w danym pomieszaniu, a już na pewno po położeniu posadzki.

Przed samodzielnym montażem drzwi warto jeszcze raz zmierzyć wszystkie otwory i sprawdzić poziom poziomicą. Największy problem może stanowić montaż ościeżnicy, ale jak zwracają uwagę specjaliści z firmy Aliante, ościeżnice i zawiasy mogą być obecnie, w niektórych modelach drzwi, zamontowane fabrycznie, już na etapie produkcji. Wówczas wstawienie drzwi pokojowych wydaje się dziecinnie proste.

O wiele poważniejszym wyzwaniem może okazać się wstawienie drzwi zewnętrznych, dlatego to zadanie już należy bezwzględnie powierzyć fachowcom. Na szczęście wchodząc na stronę aliante.pl, można nie tylko zapoznać się z kompleksową ofertą drzwi z PCV, ale także dowiedzieć się, że montaż drzwi w Lesznie fachowcy mogą wykonać szybko i tanio. Pomogą też dobrać odpowiednie drzwi pod względem kolorystycznym, bo dobrze jest, gdy stolarka okienna i drzwiowa tworzą spójną całość. Dlatego stolarkę okienną i drzwiową warto kupować razem, a przy okazji można wynegocjować większy rabat na jej zakup.

Montaż drzwi zewnętrznych przez specjalistów może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa domowników i sprawić, że na pewno włamywacze będą mieli problem z dostaniem się do naszego domu, a dzięki temu unikniemy kradzieży.

Skomentuj wpis