yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Firma combimaster rational

Katarzyna Szczepańska 2018-12-08 0 komentarzy
Firma combimaster rational

Jednym z przedsiębiorstw, którego oferta można znaleźć na premiumgastro.pl, jest Combimaster Rational. Niemiecki producent dostarcza na rynek zaawansowane piece konwekcyjno-parowe, które dosłownie rewolucjonizują cały proces przygotowywania potraw. Marka, która jest obecna w branży od ponad 40 lat, posiada obecnie ponad 50- procentowy udział, jeżeli chodzi o sprzedawane sprzęty wielofunkcyjne, a w urządzeniach z logo Rational przygotowuje się 130 milionów dań dziennie!

Niemiecki potentat zdobył swoją pozycję, stawiając na intensywny rozwój. Co najważniejsze, zespół badawczy składa się nie tylko z inżynierów, fizyków i specjalistów żywieniowych — firma zatrudnia także 250 kucharzy! Oznacza to, że produkty marki doskonale rozumieją potrzeby i wyzwania, jakie wiążą się z prowadzeniem kuchni w cenionej restauracji.

Produkty z linii Combimaster dają wyraz tej filozofii. Prezentują kompleksowe podejście do gotowania, gdzie pod postacią jednego pieca konwekcyjno -parowego, kryje się sprzęt gotowy do najróżniejszych czynności takich, jak grillowanie, gotowanie na parze, pieczenie czy blanszowanie.

Czysto mechaniczne możliwości łączą się z zaawansowanym oprogramowaniem, które uzupełnia wiedzę kucharza i potrafi zoptymalizować obróbkę konkretnych składników, by oprócz aromatu i smaku, zachowały jak najwięcej minerałów i witamin.

Koncern Rational to cenny partner w każdej kuchni przemysłowej. Niemal stuprocentowe zadowolenie klientów oraz najwyższe normy pod względem jakości i przede wszystkim smaku potraw, to fakty, potwierdzające, że warto mieć produkty tej firmy po swojej stronie.

 

Skomentuj wpis