yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Jak zrobić makijaż dzienny

Juliusz Adamski 2018-12-18 0 komentarzy
Jak zrobić makijaż dzienny

Idealny wygląd to marzenie niejednej kobiety, które chcą prezentować się dobrze każdego dnia. Warto wziąć pod uwagę, że na wizerunek składa się nie tylko garderoba, ale również fryzura i oczywiście make-up. Powinien być lekki i naturalny, by w niewymuszony sposób podkreślał damską urodę, uwydatniając atuty i tuszując niedoskonałości. Choć mogłoby się wydawać, że uzyskanie satysfakcjonujących efektów to prawdziwe wyzwanie, dzięki wskazówkom na bellbox.pl można dowiedzieć się, jak zrobić makijaż dzienny, który zachwyci wszystkich wokół.

Przede wszystkim sprawdzi się odpowiednie krycie bez efektu maski. Na bazę pod makijaż należy nałożyć dopasowany do typu cery i karnacji podkład.Posiadaczki tłustej cery powinny wybrać fluid nawilżający, a przesuszonej - krem koloryzujący. Makijaż powinien być matowy, ale nie powinno się przesadzać z satynowym efektem, by twarz nie nabrała teatralnego efektu. Na tym etapie nie można poprzestać - każdy make-up powinien zostać utrwalony odrobiną pudru (sypkim lub w kamieniu). To jednak nie koniec! Aby twarz miała zdrowy koloryt, na policzkach powinien znaleźć się róż, a rysy można wykonturować bronzerem.

Wiele osób uważa, że najważniejszym elementem twarzy są oczy. Ich makijaż jest bardzo ważny. Na co dzień sprawdzi się pomalowanie powieki cieniem w tonie  źrenicy, a także obrysowanie konturu oka. Ich kształt podkreślą też wytuszowane rzęsy i podkreślone brwi (można użyć kredki bądź cieni). Na koniec - usta. Każda kobieta ma swoją ulubioną pomadkę, ale najbardziej naturalny efekt pozwoli uzyskać szminka o kremowej konsystencji w subtelnym odcieniu różu.

Skomentuj wpis