yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Modny biały zegarek damski

Hubert Adamczyk 2018-11-17 0 komentarzy
Wpis

Elegancki dodatek, który na dłoni wygląda jak luksusowa biżuteria? Na myśl przychodzą różnego rodzaju bransoletki. Jednak nie o nich dziś będzie mowa. Gwiazdą dzisiejszego artykułu będzie biały zegarek damski, który na szczęście nie jest już kojarzony ze stylizacjami małej, grzecznej dziewczynki. Dziś to uosobienie luksusu i czystości. 

Jak wspomnieliśmy wyżej, jeszcze kilkanaście lat temu, żadna szanująca się kobieta nie założyłaby białego zegarka. Na szczęście projektanci poszli po rozum do głowy i pokazali paniom, że ten dodatek może być wspaniały. Nie tylko pasuje do wielu stylizacji, ale przede wszystkim podkreśla wyjątkowość osoby, która go nosi. 

Biały czasomierz sprawdzi się w codziennym stroju. Dzięki niemu bez problemu każda kobieta podkreśli swoje indywidualne podejście do życia. Stawiając na zegarek z białym skórzanym paskiem, panie mogą go zestawić z delikatnymi, zwiewnymi koszulami lub koktajlową sukienką.  Doskonale podkreśli także minimalistyczne stylizacje. Dla tych, którzy nie lubią eleganckich połączeń, sklepy i producenci przygotowali zegarki sportowe, które doskonale sprawdzą się na co dzień. Sportowa stylizacja uzupełniona o biały zegarek to propozycja dla niegrzecznych chłopczyc, które nie boją się wyzwań. 

Niektóre kobiety obawiają się bieli zegarka, jednak ten kolor je intryguje. Dla nich edibazzar.pl przygotowała zegarki z delikatnymi białymi dodatkami, które podkreślą charakter produktu. Dzięki takiemu rozwiązaniu podkreślą swój styl, jednocześnie nie emanując bielą na dłoni. 

Skomentuj wpis