yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Szafy schowkowe

Jeremi Brzeziński 2018-12-21 0 komentarzy
Szafy schowkowe

Szafy schowkowe są jednym najczęściej spotykanych mebli metalowych w przestrzeni publicznej. Szatnie, pokoje socjalne, szkoły — wszędzie tam istnieje potrzeba przechowywania kosztowności i prywatnych przedmiotów. W każdym z takich miejsc można znaleźć wyposażenie z oferty Bakpol, które przez połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności, a także wielu interesujących rozwiązań konstrukcyjnych, cieszy się zaufaniem klientów.

  • Materiał. Zastosowanie stopów poddanych specjalnej obróbce zapewnia duża odpowiednią wytrzymałość szaf, z jednej strono stanowiąc o długiej żywotności, nawet w wymagającym środowisku pracy, jak np. w szkole. Właściwości materiałowe stanowią również solidne zabezpieczenie przed kradzieżą. Do tego dochodzi jeszcze bezproblemowe zachowanie higieny i czystości. Konserwacja jest bardzo łatwa, ponieważ stal jest odporna na działanie większości detergentów.

 

  • Funkcjonalność. W katalogu znajdują się szafy skrytkowe z drzwiami centralnymi i szafy wieloskrytkowe. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu takie umeblowanie sprawdzi się równie dobrze jako szafka na buty, rzeczy, torby i większe gabaryty. Z drugiej strony dostępne w katalogu modele przeznaczone są do drogocennych przedmiotów o małych rozmiarach np. do elektroniki, portfeli czy kluczy itp.


Na stronie bakpol.pl z pewnością znajdziecie Państwo szafy dopasowane do potrzeb. Wszystkie projekty uzgadniane są z klientem, zarówno w kwestii wymiarów, jak i pasującej kolorystyki. Indywidualne jest podejście także do wyceny, a większości zamówień na terenie kraju towarzyszy darmowy transport.

 

Skomentuj wpis