facebook
Powrót

Projekt strony www

Inovamed to producent innowacyjnych protez, butów i gorsetów dla osób niepełnosprawnych.  Przy pomocy strony internetowej postanowiliśmy pokazać piękno i swobodę ruchu, które jest dostępne dzięki produktom naszego klienta. Obecność rozwiązań Innovamed wyraziliśmy poprzez zastosowanie pogrubionych kresek w minimalistycznych rysunkach, które zostały umieszczone na tle zdjęć sugerujących uprawiane sportu.

Na stronie uwidocznione zostały również walory technologiczne produktu (skanowanie i drukowanie w 3D) przy jednoczesnym pokazaniu tradycji firmy (umieszczenie archiwalnych zdjęć – m.in. drzewo genealogiczne pracowników w latach 1917-1962). Wszystko to zaimplementowane w ramach strony typu one-page, tak aby nawigacja na stronie odbywała się głównie przy pomocy wygodnego dla użytkowników scrollowania. 

Zobacz online

Projekt identyfikacji wizualnej

Subtelna estetyka opakowań i materiałów związanych z identyfikacją wizualną Inovamed (plakat i roll-up), nawiązuje do piękna życia. Dobierając kolorystykę wykorzystaliśmy odcienie koloru niebieskiego, ponieważ jest on standardem w branży medycznej.  Minimalistyczne rysunki protez podkreślają lekkość i innowacyjność produktów firmy.