facebook
Powrót

Projekt logotypu

Projektując logotyp Talento chcieliśmy przedstawić wizję rozwoju biznesu klientów poprzez wykorzystanie motywu skrzydeł . Aby podkreślić walor współpracy, jedno ze skrzydeł ma kolor pomarańczowy, który został użyty również w ostatniej literze nazwy firmy (litera „o”). Koło symbolizuję przemianę i ewolucję, do której przyczyniają się działania doradcze Talento. 

Projekt identyfikacji

Oferta firmy Talento obciążona jest przez biurokratyczne aspekty dotyczące dotacji EU. Dlatego też postanowiliśmy rozbić bloki tekstowe piktogramami i ożywić materiały pomarańczowym kolorem. Istotnym aspektem było również uchwycenie stylowego i biznesowego charakteru z uwagi na grupę docelową (prezesi i członkowie zarządów przedsiębiorstw). 

Projekt strony www

Talento to firma konsultingowa w dziedzinie dotacji z UE. Proces pozyskiwania środków unijnych jest obłożony skomplikowanymi procedurami i wymogami. Dlatego też nasz klient potrzebował zawrzeć na stronie internetowej jak najwięcej informacji na temat specyfiki funduszy europejskich. Z tego względu postawiliśmy na przejrzystość strony, a także rozbicie informacji tekstowych na komunikaty wizualne (informacje liczbowe, wykresy i piktogramy). 

Zobacz online