yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Czapka z daszkiem z własnym nadrukiem sposobem na okazanie siebie.

Jeremi Adamski 2020-08-04 0 komentarzy
Czapka z daszkiem z własnym nadrukiem sposobem na okazanie siebie.

Oferta dostępna w miejskich galeriach nie zawsze spełnia indywidualne oczekiwania, dlatego warto skorzystać z usług firm, które zajmują się tworzeniem spersonalizowanych czapek - uwzględniając wszelkie wytyczne klientów. Marka Logo Na Czapce udostępnia na swojej stronie internetowej specjalną usługę realizacji czapek z własnym logo lub oryginalnym napisem dla osób prywatnych, jak i właścicieli firm. Czapka z daszkiem z nadrukiem pozwala na okazanie społeczeństwu własnego stylu, pasji, jak i wyznawanych wartości. 

Składanie zamówienia jest niezwykle proste - wystarczy wybrać interesujące modele czapek z daszkiem, które na stronie internetowej są dostępne w przeróżnych wzorach i kolorach. Następnie należy przesłać pracownikom sklepu własne logo lub tekst, który ma zostać umieszczony w określonym miejscu bejsbolówki. Jeszcze tego samego dnia, klient otrzymuje podglądową wizualizację wraz z kosztem za wykonanie zlecenia. Po akceptacji wszystkiego, pracownicy rozpoczynają produkcję indywidualnego projektu. 

Warto pamiętać, że niezwykle ważny jest także wybór konkretnego rodzaju zdobienia, które decyduje o ostatecznym wyglądzie czapki. Klienci mogą zdecydować się na następujące opcje:

  • haft komputerowy 2D (płaski) i 3D (wypukły),
  • nadruk (termotransfer),
  • nadruk full color (druk solwentowy),
  • naszywki,
  • sonic weld,
  • metki drukowane lub tkane,
  • druk sublimacyjny.

Na stronie internetowej producenta można oczywiście znaleźć przykładowe zdjęcia wykonanych projektów z wykorzystaniem powyższych technik nadruku.

Skomentuj wpis