yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Fryzjer czy barber - kogo wybrać?

Gabriel Nowicki 2018-12-26 0 komentarzy
Fryzjer czy barber - kogo wybrać?

Wizyta u profesjonalnego barbera może znacząco odmienić Twoje wyobrażenie o fryzjerstwie męskim. Zaletą usług barberskich jest przede wszystkim specjalizacja w męskich fryzurach i stylizacji zarostu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że osoba, która podejmie się strzyżenia i stylizacji Twoich włosów lub brody, doskonale zna specyfikę męskiego zarostu.

Dla większości mężczyzn wizyta u fryzjera jest niezbyt przyjemną koniecznością. Większość z salonów fryzjerskich nastawiona jest na świadczenie usług dla kobiet, które stanowią przewagę wśród ich klientów. Dlatego też mężczyźni bardzo rzadko mogą liczyć na usługi skierowane konkretnie na ich potrzeby. Przez to szanse na ich pełną satysfakcję z wizyty w salonie fryzjerskim znacznie maleją.

Męski włos ma odmienną strukturę od włosów damskich, wymaga więc zupełnie innej pielęgnacji. Doskonale wie o tym barber specjalizujący się we fryzjerstwie męskim. Takiego profesjonalistę znajdziesz w katowickim salonie Beard Hunter’s Barber Shop’n’Bar. Tworzą go ludzie, dla których fryzjerstwo męskie to prawdziwa pasja. Niepowtarzalna atmosfera tego miejsca sprawi, że z chęcią będziesz do niego powracał. W salonie ostrzyże Cię m.in. najlepszy barber Katowic. W zespole pracuje bowiem dwukrotny Mistrz Polski w cięciu męskim. Oryginalne fryzury powstające na głowach klientów salonu to męska elegancja w czystej postaci!

Na stronie beard-hunters.pl znajdziesz więcej informacji o działalności salonu. Tradycyjne golenie brzytwą w Katowicach to również domena tego barber shopu. To zabieg, z którego każdy mężczyzna chociaż raz w życiu powinien skorzystać! Bez wątpienia poczujesz różnice między tą metodą golenia a użyciem zwykłej maszynki. Salon korzysta bowiem z najlepszej jakości narzędzi i kosmetyków.

Skomentuj wpis