yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Gdzie zrobić badania dla kierowców w Lublinie?

Katarzyna Szczepańska 2019-06-21 0 komentarzy
Gdzie zrobić badania dla kierowców w Lublinie?

Wypadki drogowe w większości zdarzają się z powodu błędnych decyzji podejmowanych przez kierowców, a także braku umiejętności przewidywania zachowań innych. Aby było jak najmniej kolizji, kierowcy powinni być wypoczęci i umieć zachować się w konkretnych sytuacjach, a to zależy w dużej mierze od intelektu i dojrzałości człowieka. Ważny jest także czas reakcji, gdyż nieraz o życiu ludzkim decydują ułamki sekundy. Dlatego kierowcy zawodowi, a w szczególności przewożący ludzi, muszą okresowo przechodzić badania.

Na badania zwykle kierowanie są także te osoby, które spowodowały wypadek, prowadziły pojazd pod pływem alkoholu lub innych środków wpływających na zdolność do kierowania, albo przekroczyły liczbę dopuszczalnych punktów za wykroczenia drogowe, gdyż we wszystkich trzech przypadkach zawiódł intelekt lub psychotechnika. Obowiązkowe psychologiczne badania kierowców muszą także przechodzić kierowcy zawodowi, którzy ukończyli 60 lat i aby nie straciły one uprawnień, należy je przeprowadzać co cztery lata.

Jedną z najlepszych placówek przeprowadzających psychotesty można znaleźć w Lublinie. Szanuje ona czas swoich klientów, dlatego umawia badania na konkretną godzinę, a żeby się umówić, wystarczy zajrzeć na stronę pracowniasowa.pl. Swoją ofertę kieruje do:

  • kierowców zawodowych przewożących towar i ludzi;
  • przedstawicieli handlowych i kierowców z prawem jazdy kat. B korzystających z pojazdów służbowych;
  • osób starających się o prawo jazdy kategorii C i D lub pragnących przedłużyć jego ważność;
  • instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów lub kandydatów na te stanowiska;
  • operatorów maszyn i urządzeń;
  • osób pracujących na wysokości.

Jest to pracownia dysponująca nie tylko specjalistami w dziedzinie psychologii, ale także nowoczesnym sprzętem komputerowym z dotykowymi panelami.

Skomentuj wpis