yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Licówki w ofercie dentysty z Krakowa - co trzeba wiedzieć?

Matylda Nowakowska 2022-12-08 0 komentarzy
Licówki w ofercie dentysty z Krakowa - co trzeba wiedzieć?

Choć założenie licówek nie należy do najtańszych zabiegów, wiele osób uważa, że jest to wydatek, jaki warto ponieść, tym bardziej że można zrobić wiele, by zminimalizować cały koszt. Rozwiązaniem jest choćby upiększenie w ten sposób tylko tych zębów, które tego wymagają, na przykład lekko skrzywionych, szpeconych przez pęknięcia czy odwapnienia. Można też zdecydować się na założenie licówek tylko na części łuku, w przypadku najbardziej widocznych zębów. Położone dalej, jak piątki, szóstki i siódemki, nie mówiąc o ósemkach, nie są tak widoczne podczas uśmiechu czy mówienia, nie zawsze zatem potrzebują upiększania.

Decydując się na licówki, jakie wykonuje opisany na stronie kaleta-dentystyka.pl dentysta z Krakowa, warto też wiedzieć, że są one wykonywane w taki sposób, by oszczędzić tkanki twarde zęba. Czasami zęby, na których przyklejone mają być licówki, szlifuje się bardzo mocno, co grozi ich podatnością na uszkodzenia i sprawia, że na swoje nowe uzębienie trzeba uważać. W tym przypadku można uniknąć znacznego osłabiania zębów, co też przekłada się na mniejszy dyskomfort w czasie zabiegu. Efekt jest zaś zgodny z pożądanym, tym bardziej że lekarz stosuje licówki porcelanowe, odznaczające się dużą przeziernością, naturalnym wyglądem oraz nieprzeciętną wytrzymałością. Tak wykonanym upiększaniem zębów można zatem cieszyć się przez długi czas bez konieczności wymiany nakładek na nowe.

W dodatku zabieg ten pozwala na zniwelowanie wielu defektów uzębienia jednocześnie. W ten sposób można uzyskać zęby idealne - równe, pozbawione defektów takich jak pęknięcia czy odwapnienia, a także diastem. Zyskują też pożądaną biel, nie trzeba już zatem decydować się na ich wybielanie, mogące uszkadzać szkliwo.

Skomentuj wpis