yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Platforma LMS - kiedy się przyda?

Jeremi Brzeziński 2023-04-05 0 komentarzy
Platforma LMS - kiedy się przyda?

Wszelkie nowoczesne udogodnienia opracowywane są w taki sposób, by faktycznie usprawniały pracę i osiąganie założonych celów, co oznacza, że opłaca się w nie inwestować nawet jeśli wpierw trzeba ponieść spore wydatki. Szybko się one zwracają, zaś w przypadku większych firm nie są mocno odczuwalne.

Firma Wecreo, kierująca swoją ofertę przede wszystkim do branży farmaceutycznej, ma wiele takich propozycji udogodnień, a jednym z nich jestplatforma LMS, przeznaczona do szkoleń e-learningowych. E-szkolenia to dziś najchętniej wybierana forma kształcenia i poszerzania kwalifikacji oraz kompetencji. Można spodziewać się, że zwłaszcza w biznesie całkowicie albo prawie całkowicie wyprze klasyczne rozwiązania, gdyż zdalne zajęcia - szkolenia i kursy - wiążą się ze znacznymi oszczędnościami - czasu oraz środków, są też wygodniejsze. Platforma ta powstała zaś do zarządzania nimi. Ułatwia między innymi wytyczanie indywidualnych ścieżek edukacyjnych, dla każdego pracownika, działu czy każdej grupy z osobna - to powoduje, że z rozwiązania tego korzystają nie tylko wielkie przedsiębiorstwa, ale też mniejsze firmy. Dzięki platformie można też między innymi łatwo sprawdzać postępy pracownika i kontrolować jego działania w ramach nabywania nowych kompetencji. Jest to znacznie łatwiejsze i szybsze niż klasyczne działania, które zajmują wiele czasu i często nie są efektywne - nie zawsze łatwo jest na przykład zweryfikować wiedzę, jaką w ramach kursu nabył pracownik.

Rozwiązanie to doceniają obie strony - pracodawcy i pracownicy, nic więc dziwnego, że zainwestować w nie decyduje się coraz więcej podmiotów. Jest to też, rzecz jasna, związane z faktem, że szkolenia są niezwykle ważne we wszystkich rozwijających się branżach.

Skomentuj wpis