yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Profesjonalna budowa oranżerii przydomowej

Emilia Głowacka 2018-11-26 0 komentarzy
Profesjonalna budowa oranżerii przydomowej

Marzysz, aby w Twoim ogrodzie rosły rośliny także zimą? Nic prostszego! Zajrzyj na greenhouse-service.pl i obejrzyj ciekawe realizacje polecanych oranżerii przydomowych. Znajdziesz tam kilka inspiracji i pomysłów na własne aranżacje takich oranżerii. Dowiesz się, że oranżerie mogą być ogrzewane bądź nie, bo są rośliny, które lubią chłód i takie, które lubią ciepło.

Rekomendowana firma jest dystrybutorem ekskluzywnych oranżerii przydomowych i szklarni firmy EuroSerre z Belgii. Firma gwarantuje, że na jakikolwiek model oranżerii się zdecydujesz, masz gwarancję, że profesjonalna budowa oranżerii przydomowej będzie przebiegać zgodnie z wszystkimi założeniami, szybko i sprawnie, i co ważne, wcale nie musi wiązać się to z dużymi kosztami.

Może zdecydujesz się, np. na ekskluzywną oranżerię, typu:

  1. Euro-Midi, doskonała propozycja małych ogródków, to model przyścienny, do wyboru z prostym bądź pochyłym dachem, konstrukcja posiada przesuwne drzwi.
  2. Euro-Muurserre, model montowany do ściany budynku, z drzwiami przesuwnymi na zamek i oknami dachowymi.
  3. Euro-Veranda, oranżeria dostawiana do budynku z pojedynczymi drzwiami przesuwnymi na krótszych ścianach i szerokimi drzwiami na dłuższej ścianie, oszklona grubą szybą hartowaną.
  4. Euro-Straight, pokój do relaksu pośród pięknej zielni.
  5. Euro-Scandi, nowoczesna budowla o nietypowym, futurystycznym, kształcie dachu.

Wszystkie konstrukcje są wykonane z najwyższej jakości profili aluminiowych bez koloru bądź malowanych proszkowo w różnych kolorach, z paletą kolorów zapoznasz się na stronie firmy. Tam też dowiesz się, jakie mogą być wymiary poszczególnych modeli oranżerii i możesz obejrzeć firmowe realizacje.

Skomentuj wpis