yeslogo.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Sprawy karne - czy warto korzystać z pomocy obrońcy?

Mariusz Majewski 2019-05-13 0 komentarzy
Sprawy karne -  czy warto korzystać z pomocy obrońcy?

Do sprawdzonej kancelarii adwokackiej najlepiej zgłosić się już na etapie postępowania przygotowawczego. Można wtedy uzyskać rzetelne informacje na temat przysługujących w danym momencie praw, a także dowiedzieć się, co robić w danej sytuacji. Dobrzy adwokaci oferują kompleksowe doradztwo w zakresie ewentualnej odpowiedzialności karnej związanej z zaistniałą sytuacją, dając podejrzanym potrzebne wsparcie.

Wśród usług, jakie świadczą swoim klientom doświadczeni obrońcy, znajdują się również:

  • reprezentowanie podejrzanych w postępowaniach przygotowawczych prowadzonych przez policję, prokuraturę oraz służby specjalne,
  • reprezentowanie w sprawach karnych przed sądami wszystkich instancji, na każdym etapie postępowania,
  • obrona przed sądem,
  • reprezentowanie skazanych w zakresie postępowań o odroczenie lub przerwę w wykonywaniu kary,
  • pomoc w ubieganiu się o przedterminowe zwolnienie z kary pozbawienia wolności.

Do Kancelarii Adwokackiej Adam Bakłażec w Katowicach mogą zgłosić się zarówno osoby indywidualne, jak i przedstawiciele podmiotów gospodarczych. W zakresie usług kancelarii oprócz wyżej wymienionych usług znajduje się m.in. analiza zagadnień z zakresu przestępczości gospodarczej. Adwokat gwarantuje dyskrecję, jak również dochowanie tajemnicy obrończej, czyli utrzymanie w tajemnicy wszystkiego, co zostało ustalone między nim a klientem.

Z pomocą dobrego adwokata sprawy karne w Katowicach lub innym mieście Polski często kończą się pomyślnie dla oskarżonego. Adwokat działa w trosce o interesy swojego klienta, wobec czego stara się, aby uniknął on kary lub też aby zasądzony wyrok był możliwie najłagodniejszy.

Skomentuj wpis